Kontakt

MANN+HUMMEL FT Poland
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Wrocławska 145,
63-800 GOSTYŃ, POLAND
Tel. +48 65 572 89 00
Fax: +48 65 572 89 22
marketing@filtron.eu

REGON: 410348770
NIP: PL 696-14-13-485
KRS: 0000674026

KONTO: ING Bank Śląski S.A.
PLN: 83 1050 0086 1000 0090 3135 3460
Pełna lista kont bankowych / Full list of bank accounts

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, 
IX Wydział Gospodarczy

Pytania dotyczące funkcjonowania naszych produktów

Product Management

Przemysław Chojnacki

Head of Product Management
+48 65 572 90 62
przemyslaw.chojnacki@mann-hummel.com

Samochody Osobowe

Jolanta Czapula

Product Manager
+48 65 572 91 09
jolanta.czapula@mann-hummel.com

Samochody Ciężarowe i Maszyny Rolnicze

Adam Grzegorzewski

Product Manager
+48 65 572 89 82
adam.grzegorzewski@mann-hummel.com

Przemysł, Regeneracja

Krzysztof Ślusarek

Product Manager
+48 65 572 89 90
krzysztof.slusarek@mann-hummel.com

 

Wsparcie Techniczne

Karol Biernat

Technical Trainer
+48 65 572 90 18
karol.biernat@mann-hummel.com

Reklamacje od dystrybutorów (Reklamacje indywidualne należy zgłaszać w punkcie zakupu filtra.)

Konrad Górny 

Quality specialist
+48 65 572 89 02
konrad.gorny@mann-hummel.com

Marta Janikowska

Quality specialist
+48 65 572 89 02
marta.janikowska@mann-hummel.com


Jesteś zainteresowany zakupem filtrów?

Nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej. Filtry marki WIX Filters są sprzedawane przez naszych dystrybutorów

Współpraca, Obsługa Sprzedaży i Marketing

OPIEKUN RYNKU – POLSKA

Arkadiusz Szczepaniak

+48 65 572 89 28
arkadiusz.szczepaniak@mann-hummel.com

DZIAŁ OBSŁUGI SPRZEDAŻY

 

+48 65 572 89 78
sprzedaz.kraj@mann-hummel.com

DZIAŁ MARKETINGU MARKI WIX Filters

Magdalena May

+48 65 572 91 05
marketing@wixeurope.com