КОНТАКТ

МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА
Товариство з обмеженою відповідальністю
вул. Щаслива 1А
31000, м. Красилів, Хмельницька область,

Факс: (03855) 432-01;
тел. (03855) 452-00
ukraine@wix.ua

ЄДРПОУ 33727399,
ІПН 337273922109,

Банківські реквізити:
р/р 26004670535900
в ПАТ "УкрСиббанк", МФО 351005

MANN+HUMMEL FT Poland
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Wrocławska 145,
63-800 GOSTYŃ, POLAND
Tel. +48 65 572 89 00
Fax: +48 65 572 89 22
wixeurope@wixeurope.com

REGON: 410348770
NIP: PL 696-14-13-485
KRS: 0000674026

KONTO: Bank Zachodni WBK S.A. I O/Gostyń
nr 26 1090 1258 0000 0000 2502 1104

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
IX Wydział Gospodarczy

Питання про функціонування наших продуктів (мови: англійська, польська):

МЕНЕДЖЕР З ПРОДУКТУ

Przemysław Chojnacki

Head of Product Management
+48 65 572 90 62
przemyslaw.chojnacki@mann-hummel.com

ЛЕГКОВІ АВТОМОБІЛІ

Jolanta Czapula

Product Manager
+48 65 572 91 09
jolanta.czapula@mann-hummel.com

ВАНТАЖНІ АВТОМОБІЛІ И СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ МАШИНИ

Adam Grzegorzewski

Product Manager
+48 65 572 89 82
adam.grzegorzewski@mann-hummel.com

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Karol Biernat

Technical Trainer
+48 65 572 90 18
karol.biernat@mann-hummel.com

РЕКЛАМАЦИИ ВІД ДИСТРИБ'ЮТОРІВ (Індивідуальні рекламації слід пред'являти за місцем покупки фільтра)

Konrad Górny 

Quality specialist
+48 65 572 89 02
konrad.gorny@mann-hummel.com

 

Marta Janikowska

Quality specialist
+48 65 572 89 02
marta.janikowska@mann-hummel.com

 

Ви зацікавлені в покупці фільтрів??

Запрошуємо звертатися до офіційних дистриб'юторів фільтрів WIX

Співпраця, Підтримка Продажів і Маркетинг::

Filter contacts according to country  
HEAD OF SALES

Marek Orchowski
+48 65 572 80 40
marek.orchowski@mann-hummel.com

SALES MANAGER (CZ, SK, HU, BG, RO, HR, BiH, KOS, ME, MK, RS, SI)

Joanna Markiewicz
+48 65 572 90 19
joanna.markiewicz@mann-hummel.com

SALES MANAGER (DE, AT, CH)

Izabela Idkowiak
+48 65 572 89 70
izabela.idkowiak@mann-hummel.com

SALES MANAGER (FR)

Emmanuel Fau
+48 65 572 89 04
emmanuel.fau@mann-hummel.com

SALES MANAGER (IT)

Przemysław Lewiński
+48 65 572 89 16
przemyslaw.lewinski@mann-hummel.com

SALES MANAGER (LT, LV, EE, KZ, KG, UZ, TJ)

Grzegorz Padrak
+48 65 572 90 19
grzegorz.padrak@mann-hummel.com

SALES MANAGER (BY, MD, GE, AM, AZ)

Włodzimierz Zagórowski
+48 65 572 90 43
wlodzimierz.zagorowski@mann-hummel.com

SALES MANAGER (FR, BE, NL)

Borys Andrzejczak
+48 65 572 90 19
borys.andrzejczak@mann-hummel.com

SALES MANAGER (CY, GR, MT, SE, NO, IS, DK, FI)

Monika Konieczna
+48 65 572 90 17
monika.konieczna@mann-hummel.com

Sales Manager (GB)

John Bell
+44 238 066 6927
john.bell@mann-hummel.com

SALES MANAGER (ES, PT)

Marek Orchowski
+48 65 572 80 40
marek.orchowski@mann-hummel.com

HEAD OF SALES (RU)

Oleg Barabanov
+7 495 781 4802
oleg.barabanov@mann-hummel.com

SALES MANAGER (RU)

Aleksei Suslov
+7 495 781 4802
aleksei.suslov@mann-hummel.com

CUSTOMER SUPPORT (RU)

Larisa Baranzaeva
+7 495 781 4802
larisa.baranzaeva@mann-hummel.com

SALES TEAM (TR)

Mann+Hummel Türkiye
90 216 411 79 00
info.tr@mann-hummel.com
Pakpen Plaza Halk Sokak No 44 Kozyatağı

SALES MANAGER (UA) - LD filters

Artur Rudnicki
+38 093 388 3 808
artur.rudnicki@mann-hummel.com

 

SALES MANAGER (UA) - HD filters

Oleg Prodeus
+38 063 373 0 141
oleg.prodeus@mann-hummel.com

 

The WIX marketing department

PL: +48 65 572 89 37
RU: +48 65 572 89 37
INTERNATIONAL (EN):
+48 65 572 89 83